| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

...pokud jí prsa nenarostou. Vím z vlastní zkušenosti. Nejhorší je to v pubertě. Jeden musí být dost silná osobnost, aby neuvěřil svému okolí, že má vůbec nějaký nárok na sexuální život a je i přitažlivý, pokud prsa nemá. Tím myslím, že je velmi unavující neustále se tím zaobírat, protože ti to kamarádky i různé jiné ženy a muži! rády vyčítají, předhazují ti to, a všemožně se nad tebe vytahují...Jako by si snad neměla ani právo takto existovat a mohla za to~a~
Můžeš být jinak docela hezká, milá, chytrá, nadaná, ale ostatní mají proti tobě jeden jasný trumf.."nemáš prsa"...Tím se tě vždycky snaží shodit, pokud už není čím jiným. V pubertě JE TOTO CHOVÁNÍ BĚŽNÉ. V dospělosti už tolik ne, ale vždycky se najde nějaký blbec, který v diskuzi najednou odbočí od nějakého "intelektuálního" tématu k tvým prsům(absolutně nelogicky ) , nebo v rámci bujarého večírku si z toho přede všemi dělá legraci.

I když víš, že je to absolutně nepodstatná věc, a zveličují ji akorát kreténi, děsně to otravuje život.

Pokoj mám od chvíle, co jsem objevila push-upky...No a nyní zcela přirozeně mám postavu celkem symetrickou, jak jsem přibrala a kojím, tak prsa mám...a je to celkem úleva...nikdo se do mě neopírá a neshazuje mě.

Jinak malá prsa považuji z hlediska estetického i zdravotního za přednost...jen to okolí to tak nevnímalo..nějaká DAVOVÁ SUGESCE či co ~a~

Ten kdo to nezažil, neuvěří :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.