| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

slibovala jsem slibovala a zjistila jsem, že furt nestíhám, jak já to jen dělám :-), respketive jak vy to dělátě, že stíháte něco napsat ~;)

U nás rok hektický, rekonstruovali jsme baráček, už máme spoustu hotovo, jen teď na podzim nás čeká ještěš zaizolování střechy a udělání pokojíčku pro kluky v podkroví (no spíš to bude pokoj jako hrom:-)), budou tam mít i oddělenou šatnu, takže minimum skříní a spousta místa na hraní, už se těším, až bude hotovo.

Jinak Jindra nastoupil do páté třídy, začátkem roku dr. přišla na to proč nerostl, a musí dodržovat bezlepkovou dietu. Bála jsem se, že to bude nějaká hrůza, ale je to pohodička, jediné co je docela záhul je finanční stránka, protože bezlepkové potraviny jsou docela drahé a to jako dost.
Investovali jsme i do pekárny, protože péct se musí, bezlepkové pečivo tady nevedou.

Štěpánek dostal do školy šok odklad tak si užívá poslední rok školky a pak mu to začne. Chvilku sice protestoval, ale nenadělá nic. My jsme rodiče, takže když rozhodneme, tak to tak bude.

No a Rostíček :-)... pěkně nám za ten rok vyrostl, zrovna jsem ho dala na chvilku do postýlky, ať si schrupne a poslouchám, jak se tam směje a dělá kravinky :-). Je strašně hodný už odmalinka, tak doufám, že mu to vydrží. Kluci se perou o jeho přízeň ~t~~t~~t~, ale snaží se ho i vychovávat, takže Rostíčku, ne nesmíš, a pod. je u nás na denním pořádku. Pokud to nepřehánějí, tak jim do toho moc nezasahuji, pořádek si musí udělat sami~d~. Jedlík je to slušný, jeho první slova byla HAM a i teď vedou v žebříčku na prvním místě...

No a už nevím, když tak se ptejte:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.