| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, sundat a udělat nové není problém. Ovšem nevím jestli bych se s tím svěřila do rukou vietnamců. Já osobně s nima zkušenost nemám, dělám si nehty sama, ale viděla jsem jedny a to mi stačilo. Respektivě viděla jsem to co z nich zbylo a hlavně co po nich zbylo. Takovou plíseň jsem v životě ještě neviděla, kamarádce dokonce 2 nehty slezly uplně. Ale to je prostě na koho narazíš. Prý moc nedodržují hygienu, a to že jim to jde od ruky je další věc. Jeslti se to za tu dobu dá stihnout udělat kvalitně. Vyzkoušej, uvidíš. Nejspíš budeš spokojená, nebudeš mít srovnání s klasickým nehtovým studiem, kde jsou manikérky (ve většině případů) vyškolené. Ale je pravda že ta cena je hooodně rozdílná. Hodně štěstí.

Jinak pro rejpalku. Mám gelové nehty 8 let v kuse, a dělám v nich uplně všechno, nikoho jsem nepoškrábala, nebylo nic co bych s nima nemohla dělat. A hlavně, 3-4 týdny na ně nemusím sáhnout, což je paráda. Stále upravené ruce s minimální dobou strávenou úpravou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.