| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

dneska jsem byla Tomovi na rodičáku- super!tak jsem se dlouho nepobavila na rodičáku!!Teda víceméně ještě nikdy..
sotva třídní došel do třídy,tak prý neví,proč ta škola dělá ty rodičáky hned v září-pro ty prváky,že stejně ještě žádný známky nemají...a organizační věci už nám kluci určitě řekli...-jo taková vsuvka...Tomáš neví,jak se jmenuje jeho soused v lavici!!!!Se z něho jednou fakt poseru...no,takže jsme probrali organizační věci,pak že mají jet na turistický pobyt-takže asi pojedou do Jeseníků...učitel říkal,že my si aspoň týden odpočineme,on kluky líp pozná a vlasy mu z nich nevypadají ani nezešedivý../má plešku a okolo hlavy prošedivělé vlasy~t~


pak řešil omlouvání-prý uvolnění na víc jak dva dny vám musí omluvit ředitel,takže to musíte stihnout do pondělí,kdy oni mají poradu,aby vám to odsouhlasili..no a když to nestihnete,tak je necháte onemocnět,jako jste to dělali vždycky...:-D-náhodou,my si pečlivě žádali o uvolnění...Jako fakt byl v pohodě...prý "ptejte se,co potřebujete,a když už se neptáte,tak se na mě aspoň hezky usmívejte,tohle je asi první a poslední veselý rodičák,příště už budou známky":-D..no a z toho vstupního cvičení z češtiny byla průměrná známka 4.35:-)...nechal kolovat sešit se známkama-měli tam jen tu češtinu,a pak angličtinu-tak tam má Tom čtverku..ale jsou tací i co tam mají pětky ,pak je pár trojek a dvě dvojky...Dala jsem mu pak papír z PPP,jednu kopii i kdyby mohl dát angličtinářce,a to už všichni odešli,tak jsme ještě stáli mezi dveřma-a já se ho ptala na tu češtinu..a říkala jsem,že mám obavu,aby z ní vůbec odmaturoval..a on,že to je ještě daleko,a že jestli neodmaturuje Tom,tak pak už nikdo...Takže úroveň třídy bude asi na veliké úrovn

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.