| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ASi měsíc mám tu čest mít myčku- těšila jsem se na ni, neb jsem dosud myla vše v ruce- máme ELECTROLUX. Bohužel pokud mám špinavější hrnce( pominu-li připálený, tak i třeba jen po vaření bramborových knedlíků, které se jakoby přilepí na dno hrnce nebo lívanečník po volských vejcích atd.či dnes papiňák po pouhém vaření kuřete)... Postě to musím stejně pak drhnout v ruce. Používám Calgonit ty tablety ALL in 1- 10 power- měly by být nejlepší. Nádobí rovnám přesně podle obrázku k návodu, tak proč mi to neumyje? Normálně myji rychlým programem, když s emi to stalo poprvé, dala jsem ten spec. program na silněji znečištěné nádobí- na hrnce na 140min a stejně ne, prostě ani náhodou:-( Kde dělám chybu nebo to je normální? Ségra má Miele a té to umyje úplně vše- i hnusně připálený pekáč či připáený kastrol od pudinku... Je to špatná myčka, značka nebo co dál? Díky za vaše zkušenosti a postřehy ev. rady:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.