| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já mám spíš občas pocit, že si ty aktivity vymýšlíme pro sebe, abychom se nenudily my, maminky ~:-D
Moje roční batole je totiž spokojené ve svém stereotypu. To znamená dokolečka toto: jezdit po bytě na odrážedle, rozebírat kostky duplo, který mu složím, pořád dokola prohlížet leporela se zvířátky a říkat si a ukazovat co kde je, jak který zvíře dělá. Pustit si muziku a tančit s ním po bytě v náručí. Ležet na podlaze a nechat se od něj přelézat, zvedat ho nad hlavu, lechtat, dělat berany duc a paci paci. Mlátit kostkama o sebe, mlátit lopatkou do převráceného kyblíku, vyndavat postupně hračky z boxu a poté, co je tam dám to dělat znova a znova. Nosit se po bytě na ruce a ukazovat na obrázky, hodiny, z okna ven....
Tisíc blbinek, které dospělému bezdětnému člověku přijdou jako nic, ale pro dítě jsou to ty nejlepší aktivity na světě, když u nich má svoje lidi ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.