| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, mám takový problém a nevím komu se svěřit a s kým se poradit. Ale prostě mě to moc trápí a potřebuji znát něčí názor. Myslela jsem si, že už mě nemůže absolutně nic rozházet. Mám za sebou dost ošklivý život, dost ošklivé vztahy, dost ošklivý rozvod atpod. Takže, když jsem potkala svého nynějšího manžela (před 4 lety), věděla jsem, že teď je to konečně ON a přesně takového mi seslalo samo nebe, páč vědělo, že si to konečně zasloužím. Je to opravdové zlatíčko! Miluje mého 8 letého syna, pečuje o něj, vychovává ho. Ke mě je pozorný, velmi mi se vším pomáhá, nechodí do hospody, nikde se nefláká, je moc hodný, vyloženě rodinný typ, kterého já teď právě po tom všem již potřebuji. Navíc je i velmi pohledný a sexy, takže mi je i co závidět ~;). Momentálně čekáme každým dnem miminko. Musím podotknout, že manžel ač byl již ženatý, své děti nemá. A teď se pomalu blížíme k tomu problému. Jeho bývalo ženu jsem zpočátku absolutně nemohla rozdýchat. Nikdy jsem jí osobně nepoznala, neboť bydlí zaplaťpánbůh 150 Km od nás, což byl i důvod jejich rozvodu po jen necelém 2 letém manželství. Jeho ex manželka byla o 9 let starší, děti nechtěla a byla lehčích mravů. Dokonce když se poznali, pracovala jako kurva v jednom bordelu. Po svatbě s tím prý sekla, ale kurva zůstane kurvou. Nemohla jsem to tehdy ještě příteli odpustit, nechápala jsem, jak mohl žít s někým takovým a velmi dlouho mi trvalo, než jsem si to vše nechala vysvětlit a zkusila si to nepřipouštět. Přítel mě nakonec svou vroucí láskou přesvědčil, že to byl největší mladiství omyl jeho života a že toho sám velmi lituje.Dokonce s ním v posteli se rozhodně jako kurva nechovala. Spíš naopak, byla prý velmi neschopná a vyloženě poleno. Sám prý nechápal, jak někdy mohla provozovat takovou činnost, když nic neuměla. Rozvedli se na dálku, již jí nechtěl vidět. Prý vyhodil i úplně všechny vzpomínky a fotky, protože na špatné věci vzpomínat nechce a dobré více méně žádné nebyly. Je pravda, že jsem ani nikdy žádné neviděla, takže jsem ani nevěděla jak jeho manželka vypadala. Víte, můj manžel je ctnost sama. Se ženami se příliš seznamovat neumí, to ho musí dotyčná klofnout sama. Zkrátka takový frajer, přitom vypadá jak když neumí do 5 počítat~b~. Strašně jsem ho za to milovala. Věděla jsem, že tento muž mě bude konečně milovat tak jak si zasloužím, bez toho, aby mě musel podvádět. Což můj bývalý dělal s oblibou. Byl to tyran, který mě dohnal až na psychiatrii.
A teď konečně k jádru věci. Jak jsem již psala jsem těhu. Při náhlém záchvatu "HNÍZDĚNÍ" - úklidu jsem nejprve asi tak před měsícem našla umělou vagínu. No to jsem ještě tak nějak zkousla a tak trochu jsem to chápala. Přeci jen jsem ve stavu, kdy ten sex není zrovna na místě a ne úplně super. Neříkám ale, že mě to tak trochu neranilo, ale prý ji má již spoustu let, nepoužívá ji, ale páč byla hodně drahá, bylo mu jí líto vyhodit. ALE!!! V pondělí jsem měla další záchvat úklidu a našla jsem v nočním stolku fotky jeho a jeho bývalé manželky na dovolené v Egyptě, jak si to pěkně rozdávají, ona v různých velmi choulostivých pózách, on jí a ona jemu.....no vždyť mi rozumíte. Udělalo se mi hrozně zle, zvracela jsem, plakala, třásla se, cítila jsem se podvedená, nešťastná, zhrzená, bolavá. Nazvala jsem ho úchylným prasetem a pocítila najednou odpor. Vím, že ho stále miluji, čekáme dítě, ale nedovolím mu na sebe sáhnout. On dělá, že se vůbec nic nestalo. Je pořád stále pozorný, hodný, prostě stále se chová stejně. Já se na něj ale nemohu ani podívat. Moc mě to trápí, nikdy jsme se nepohádali a nikdy jsme neměli tichou domácnost. Moc toto neumím, ale teď zrovna nemám chuť se s ním vůbec bavit. Nejhorší je, že mám každým dnem rodit a tenhle stísněný a stresující stav mi moc dobře nedělá a asi i miminku to není moc příjemné. Navíc, manžel chce jít k porodu, což mi samozřejmě přišlo úplně úžasné, ale těď zrovna ani nevím, zda ho tam chci. Lhal mi a já nevím, jak se s tím vyrovnat.Nejhorší představa je sex s ním, který jsem tak moc milovala! Nyní bych měla před očima jen ty fotky. Prosím poraďte mi, jak byste se zachovali vy. Přeháním? Jsem hysterická? Ale jak se s tím mám vyrovnat? Jsem zoufalá!~n~~n~~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.