| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zažila jsem něco podobnýho. Je pravda, že se mě to až do takové míry nedotklo, nicméně mě to i tak trápilo. Promluvila jsem o tom se svým partnerem. Ne ve stylu, proč mi tohle děláš apd., ale, co chlapa nutí, aby si něco takového nechal. Zjištění JEHO vysvětlení bylo pro mě zajímavé (neříkám, že mě uspokojilo). Prý: V každém chlapovi je kus zvířátka. I v tom nejslušnějším se prostě něco děje. Fotky si NEnechal z nostalgie nad bývalým vztahem, ale protože ho ty fotky vzruší (něco jako časopis, ale ten je jen uměle nahraný). Nevnímá na těch fotkách sebe a ji, ale ty fotky bere jako pouhé akty. Prostě to jsou obecé fotky ( i když jsou na nich konkrétní lidé). Myslím, že chlapi dovedou tyhle věci oddělovat, což my, ženy neumíme. Žijeme citem a jinak postavenou zodpovědností. A jak jsem se zachovala já? Po zjištění, že na těch fotkám mu zas až tak moc nezáleží, jsem ho požádala, aby všechno, co by mě tímto mohlo ranit zničil přede mnou - jako gesto, že je to tak. Udělal to celkem bez jakého koliv problému a s lehkostí. Prostě mu na těch fotkách opravdu nezáleželo. Řekla jsem si, že já jako gesto koupím časopis :-) (chápete...:-)), aby viděl, že nejsem žárlivá fůrie a že chápu, že každý má svoji minulost. Je jedno, jestli je taková nebo onaká, důležité je, že se poučil a chyby už opakovat nechce. Časopis je nepoužitý (možná stejně, jako byly ty fotky) :-)

Nestresuj se tím, fakt minulost nezměníš! Ani tu jeho a ani tu svoji! I když to bolí, jsou i horší věci a tohle by němělo kazit vaši budoucnost! Jestli je jeho bývalá opravdu taková chudinka, jak jsi psala, určitě nevede šťastný život jako teď vy dva... A udělat jí radost (byť symbolickou), že se kvůli ní hádáte a máte rozpory, fak nestojí za to. To by pak morálně vyhrála ona, i kdyby se to nikdy nedozvěděla. A takovou radost by jsi nikomu udělat asi nechtěla, že?! Mějte se rádi a minulost vymažte oba.. Budoucnost je důležitější!
Držím palečky a přeji krásný porod a zdravé miminko.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.