| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, já mám pocit že se z toho stereotypu zblázním každej druhej den ~t~
Ale. Je to moje 2. dítě, dceři už je 10, takže vždycky, když už mě to k smrti nudí, si vzpomenu, jak mi těch 10 let strašně rychle uteklo. Jak se teď vídáme už jen navečer, protože po škole má svoje zájmy a kamarády a pomazlení s maminkou fakt stačí 5 minut večer. A pak si taky vzpomenu na ten kolotoč, až půjde malý do školky. Na sice méně stereotypní, ale o to víc vyčerpávající kolečko školka-práce-školka-domů. A jsem ráda, že můžu v klidu sedět doma. Nicméně, mám to jednodušší, že kamarádka má stejně starého chlapečka, takže se sejdeme u nich nebo u nás, my kecáme, a mezotím od sebe odtrháváme naše syny, kteří se tahají o hračky nebo se z lásky tahají za vlasy, kousají se apod. ~t~
S dcerou jsem taky vyhledávala různé aktivity, ale to je prostě asi kouzlo druhých a dalších dětí. Že už člověk spoustu věcí bere jinak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.