| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

my ne s premiantkou, ale s tichým, našlapujícím nenápadným a zasněným hochem.... šílencem do matiky.

Vzápětí s dalším, co se projevoval dost ostře běžně. Máme dva syny, divné je, že na introverta si netroufnou ani starší spolužáci, extrovert je oblíbený terč.

Paní učitelka se dost divila, že ten nenápadný Martínek - tomu stačila domluva od učitelky - a vzápětí, že ten nápadný Petr a kam až zašel.... Vyřešila velký kus sama, nápadný Petr to zkusil i mimo školu, při odchodu ze školy ...

... měl docela smůlu, seděla jsem v jiném autě a fakt jsem letěla rychleji než světlo.... jsem si to 11-ti letý dítě podala jeho slovníkem a fakt jsem ho držela za triko pod krkem, ono vidět, že Vám dítě někdo srazí na zem, nalehne na něj, předvádí sex na ulici, je docela síla. Když mne viděl rozzuřenou - musela jsem ho odtrhnout, ještě prohlásil pár sprosťáren na mou adresu (učitelka mi pak řekla, že takhle, bohužel, se doma baví celá rodina)

a pak jsem měla tmu, kdyby mne rodiče chtěli žalovat, tak půjdu k soudu, ne, nezbila jsem ho, ale docela jsem k tomu neměla daleko. Stydím se za to. Ne vůči sobě ani synovi, za to, že mně dítě dokázalo vyhecovat tak divokou reakci, už jsem to tu kdysi psala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.