| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku "Mami, poslouchej mě" aneb boj o dort

Nepíše ho větší dítě, jen někdo, komu není dovoleno "dospět". Naprosto chápu, že chce udělat oslavu podle svých pravidel ve své domácnosti a pozvaní by je měli buď respektovat nebo nechodit. Není zas tak jednoduché se oprostit od situace, kdy děláš oslavu pro roční dítě, všichni se těší, že mu dají dárky, že bude oslava a bába řekne, že se oslava musí posunout na večer, protože jedou na výlet a pak zavolá, že nepřijedou. Mě nevadí, že nepřijedou, mě vadí, že absolutně nerespektuje přání těch, kteří zvou. Nebere ohled na to, že večer je roční dítě unavené, dárky mu nepřinese a když přinese je to v drtivé většině hnus (tedy po pravdě nikdy se jí nepodařilo přinést něco, co hnus nebyl) a myslí si, že se všichni budou přizpůsobovat jí. Dodnes nepopřáli malé (ani bába ani dědek) a cítí se uraženi, že jsem nerezehnala zbytek rodiny a nepřeorganizovala to na jindy..... Autorku NAPROSTO chápu a jak říkám, bojuje jen s matkou, kterou má ráda...... Poto to vůbec úsměvné ani žabomyší není, věř mi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.