| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ja mam velmi cerstvou vzpominku na vyvolavany porod (14 dni) a uz nikdy vic. Rodila jsem podruhe. Poprve v terminu a porod byl uplne v pohode. Ted mi porod vyvolali v den porodu s tim, ze dite uz ma 4 kila a pak uz bych ho nemusela vubec porodit. Nikdy jsem nezazila nic horsiho nez tohle. A kdyz jsem zjistila,ze cca hodinu po me porodila jedna pani sve druhe dite s vahou 4,20kg bez vyvolani, tak jsem byla nastvana, ze jsem to dopustila. Takove bolesti tak dlouhou dobu bych uz nechtela zazit. Nakonec jsem po dvou probdelych nocich nemela silu ani tlacit, tak ze me to dite doslova vymackla asi stokilova porodni asistentka a to uz jsem opravdu rvala bolesti. Kdyz si vzpomenu na svuj prvni, tichy a prakticky "bezbolestny" porod, tak to byla prochazka ruzovou zahradou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.