| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já ji chápu.. naše vymodlené dítě jsem nebyla schopna půjčit ani vlastní mámě. Pak se "stěžovala" ségře.
Tchýně Bzuča vozila 1x na návštěvě těsně po porodu. Ona má jedno vnouče v Praze a to jí stačí. Mě to teda nevadí.

Moje máti by vozila, ale Bzučko nectěl hluboký kočárek, tak jsme vytáhli sporťáka je klid. takže až babička příjede může vozit. Trošku mám ale obavu, jak je moje maminka tak "citlivá" jestli to a tamto může udělat a tak.. ale to zvládneme.

Obě maminky máme cca 200 km daleko. Malý byl v šestinědělí hodný a stále je hodný. Spíš byl problém u mě, že jsem s ním chtěla být stále a zapomínala jsem i na jídlo pro sebe~t~

Jednou se i tatínek postěžoval, že často syna nevozí. Teď kdykoliv si řekne tak mu ho frnu do maducy nebo do sporťáčku a jdou kluci venčit pejska.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.