| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nestíhám číst příspěvky, tak jen ve zkratce jak to bylo u mě:
první dítě (dceru -též první vnučku obou babiček) jsem taky nechtěla "půjčovat", prakticky ANI na pochování, užuž jsem si ji zas brala, měla jsem za to že babičky si už "svoje odchovaly" u vlastních dětí, že dcera je "moje" tak si ji budu ňuňat jen já sama. Byla docela hodné, spavé a neplakavé dítě. Když začala vyžadovat víc a víc péče a mě lehce docházely síly(cca půl roku), najednou nebyl nikdo kdo by vozil - babičky se bály že ji zas nebudu chtít "půjčit", tak se radši nehrnuly a čekaly že zavolám, já zas byla nafrněná že "ani nepřijdou" (chjo, ta hormonální nerovnováha). Druhé dítě (syn - dědečky velmi očekávaný) byl také hodné spavé a neplakavé miminko, ale už jsem byla poučenější, zkušenější, a s dvou a půlleťandou na krku, takže jsem ráda nechala VŠECHNY zájemce pochovat, povozit, cokoliv.
Současný stav - dcera nyní 4r - nespolečenská, nekolektivní, nechce se mazlit ani s námi, natož s někým jiným. Syn - nyní 1,5r - společenský, velmi hravý, sápe se na kohokoliv kdo ho chce chovat, ovšem taky velmi často na mě - prakticky mě neustále hlídá, jakékoli odchody ode mě nebo od manžela jsou náležitě ořvány.
Tj. ve výsledku nemůže neustálé chování matkou zaručit "přítulnost" dítěte k ní, a naopak, chování nejrůznějšími lidmi neznamená, že se dítě matky "vzdá" a bude "do luftu".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.