| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S+3, ale to já taky, pochopit se dá ledasco. Zpětně si uvědomuju, že jsem se možná špatně vyjádřila. Dokážu rozumově pochopit důvody, pocitově je to jiné. Při představě, že by tu sestra nebyla, mi je prostě špatně. A není to jen o tom, že pokud by tu od začátku nebyla, tak bych o tom nejspíš nevěděla. Prošla jsem si regresí porodu, sestru okamžitě lifrovali do inkubátoru kvůli nízké porodní váze, mě ne. Cítila jsem silnou bolest a smutek, ta vazba jedna na druhou byla prostě jasná.
Takže mně tam vždycky napadá i tohle hledisko, že ty embrya nejsou jen "tabula rasa" a uvědomuju si, že někteří to bohužel z nevědomosti neberou vůbec v potaz.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.