Diskuzi čtu až dnes ráno, ale přidávám se k Renému, napadlo mne úplně to samé. Dost smutné. Budu v podobné situaci, ale na té druhé straně :) tj. bereme si s přítelem hypotéku na byt pro společné bydlení a budeme se snažit nějak sepsat smlouvu, aby v případě jeho/či mé smrti (zní to hrozně!) měl ten druhý partner právo na doživotí v tom bytě a dětem (z obou manželství) se vyplatí dědictví až po smrti toho druhého. Děsí mme hrůza, že po smrti přítele by se na mne vrhli jeho děti, že chtějí vyplatit a naopak - že by se moje rodina vrhla na mého přítele... Vyplacení by nebylo možné ani z jedné ani z druhé strany tzn. byt by se musel prodat ... Teď jen doufám, že zákon něco podobného umožňuje :)))
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.