| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Navoněný toaletní papír..prací prášek...~a~

No to není kvasinkový výtok, nemám jiné obtíže jako svědění, pálení, zrudnutí pokožky nebo poševního vchodu, nic takového se neděje.
Je to klasický výtok, bez zápachu, ale ve větším množství a není to ovulační výtok, to už jsme s gynekologem řešili, většinou to začne právě s koncem měsíčků, jak nosím ty tampony, jakoby ty měsíčky dál pokračovali - konec měsíčků se projevuje nahnědlým výtokem a pak ještě nějakou dobu pokračuje žlutý výtok ve větším množství.
Doktor mě vyšetřil a všechno je v pořádku, do pochvy mi tedy předepsal něco na normalizaci prostředí, a po tom mám právě na nějakou dobu pokoj. aspoň, že tak.~;)
Jinak cytologie je taky v pořádku a děložní čípek vypadá normálně.
Nic jako nenasvědčuje na nějakou infekci.


Spodní prádlo zapínám na padesát stupnu a nepoužívám žádnou aviváž, pouze tedy ten prášek, který mi přijde nutný.
A ručníky na utírání se snažím často vyměnovat.

Nosím bavlněné prádlo, ale někdy mám i takový materiál, jak jsou běžné kalhotky od vietnamců, takový ten průžný rychle schnoucí materiál (nemohu si teď vzpomenout, omlouvám se)

A na co jsem ještě přišla co by mohlo vadit, že háži použité spodní prádlo do jednoho prádelního koše spolu s ostatníma věcma, kde jsou moje a přítelovi věci, např. i ponožky.
Tak jestli je chyba třeba v tomto-ale jak jsem psala, spodní prádlo peru na 50stupnu, tak by se to mělo přeci vyprat i kdyby to leželo v koši vedle smradlavých ponožek.


Už mi z toho asi vážně hrabe.

Od mala si potrpím na čistotu, tak se omlouvám, jestli někomu připadám vyšinutě~;)~;)~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.