| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Natanelo - mě nejde o to věřit či nevěřit.
Jde mi o to, že pokaždé když jdu do kostela, dělí se tam lidstvo na to dobré a na to špatné. přičemž to špatné je odsouzeno k zavržení.

Já prostě nemohu uvěřit tomu, že by to takhle dělil i Bůh. Stejně jako já, která mám ráda hodné a poslušné dítě, které mi nosí denně dárečky a pravidelně se tulí. Tak stejně tak mám ráda i to které mi odmlouvá, moc mě "nebere" o přítulnosti nelze mluvit. mám se na něj zlobit za to že mi nevěřilo a chtělo si všechno vyzkoušet na vlastní kůži?

Je to pořád dokola, zajímám se o víru, láká mě to, začnu se modlit, ono to i funguje, zajdu do kostela, bavím se s věřícími a najednou propast. Ztroskotá to vždy na tom samém - já nevěřím že tím že budu chodit do kostela a modlit se, mám nárok na to cítít se lepší a blíže Bohu než "ateisti" (tedy podle katolíků všichni kdož do kostela nechodí). Vadí mí ta povíšenost, která tam prostě je.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.