| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky~n~~n~,
absolutně jste mě dostaly, takovou masivní podporu jsem fakt nepředpokládala...... Děkuju všem!!
Ad fakta:
- jakýsi zápis jsme dostali - je tam uvedené, že vše prošetřili (není uvedeno konkrétně jak) a že to uzavírají s tím, že se nejedná o šikanu. K tomu já jsem dopsala, že s tímto závěrem nesouhlasíme a žádáme další šetření.
- stížnosti na jejich nadřízený orgán, zřizovatele, event. podnět PČR zvažujeme, nicméně stále jsme myslím povinni v první řadě mít na mysli prospěch a zájem naší dcery. Jsem ráda, že se lepší, je veselejší, teď je aktuálním motivem blížící se oslava 10. narozenin, kam si sezvala půl příbuzenstva~t~... Už se k tomu nechce vracet, nechce o tom znova mluvit před někým dalším (čemuž bychom se nevyhnuli) a řekla, že jí stačí, když už to nebude pokračovat. Tomu já bohužel nevěřím, dle mého je otázkou času, kdy nastane další "nevinné škádlení" (viz ředitelka). Mluvili jsme i o změně školy (třída je jediná)- řekla, že zatím ne, nechce utíkat, protože ona nic neprovedla. (O stresu ze začlenění do nového kolektivu už jsem tu myslím psala někdy minule).
Všechny Vás můžu ujistit, že naši maximální podporu opravdu má~R^~s~, včera jsme seděli dlouho do večera a rozebírali to a ona pak na závěr řekla - Já vím, proč si vybrala mě - ona mi závidí, jaký mám perfektní rodičě a to, že se máme všichni rádi~s~~s~ Ach jo, dopíšu za chvíli~n~~n~~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.