| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vidím, že diskuze je už docela stará, ale přesto ssi neodpustím trochu komentáře, snad mi někdo ještě odpoví. Má taky syna i manžela, takže o tom, jak to po porodu chodí něco taky vím. Milovali jsme se od konce šestinedělí a na milování jsem měla chuť. To ale neznaméná, že by jsem se milovali denně. Milovali jsme se když byl čas, což upřímně moc často nebylo ~:( Ale chuť se alespon pomazlit jsem měla vždycky. Copak vám nechybí mužské objetí? Jende přece jen o soulož, ale i právě o pocit, že jsem milovaná a chtěná. Strašně moc jsem v tomto náročném období potřebovala objetí a trochu citu. Když mám uspokojovat citové potřeby dítěte, potřebuju i já nějaké city dostávat, jinak bych úplně vyhořela. Můj nick prostě vystihuje moji povahu. ~:-D
Ale budiž, nechcete na sebe nechat sáhnout dobře, vaše rozhodnutí. Zůstává mi ale rozum stát nad tím jak tu popisujete chování vašich mužů. To jenom přeháníte, nebo vás opravdu muži do styku nutí? ~a~To přece citlivý a milující člověk nemůže dělat. Opravdu u vás panuje dusno, když odmítnete sex? Mnohé z vás tu napsaly, že se dokonce kvůli sexu hádáte! To si mám představovat tak, že když se odmítnete milovat, tak se váš manžel naštve?! ~g~ ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.