| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vše o císařském řezu

Xantipo.Já nevím,kde jsem to napsala přesně tak,jak jsi to pochopila.Že zdravá žena může porodit dítě přirozeně,jen chtít.Četla jsem zpět všechny své příspěvky,opravdu do tam nikde nebylo.A už vůbec ne,že se čeká na příkaz z hůry.


Já nejsem zastáncem žádných alternativních porodů,domácích porodů a podobně.Sama jsem měla dvakrát epidurál,antibiotika po porodu.Vždycky můžou přijít nějaké komplikace,které nikdo nečeká.U mě to byla při prvním porodu hypoxie plodu.Lékaři mi to vysvětlili tak,že si dítě při rotaci v děloze a porodních cestách mohlo přilehnout pupečník.To se může stát vždy a každému.Můj názor na císařské řezy je ten,napíšu to lidově, abys to pochopila i ty: Neměl by být proveden každé histerce,která si před porodem na internetu,v časopisech nebo kdekoliv jinde vyčte možné komplikace spontánního porodu,bojí se jich a proto císař žádá.Nebo proto,že se bojí bolesti,přijde jí to rychlejší,snažší,snesitelnější. A přitom pro císaře nemá žádné objektivní důvody-nějaké onemocnění,špatná poloha plodu,úzkou pánev.
Jestli přijdou komplikace při vlastním porodu,nikdo dopředu nemůže předpokládát.Ty se řeší,až přijdou.A tam to záleží hlavně na lékařích,na lidech.Bohužel,z médií známe i smutné příběhy.Ale císařský řez na přání by je určitě nevyřešil.
Mě gynekologové taky po klešťovém porodu císaře nenavrhovali.Jinak v oddůvodněných případech,díky za možnosti,které moderní medicína dnes má.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.