| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vše o císařském řezu

1) nelíbí se mi, že lékař by měl něco rozmlouvat, zní mi to jako manipulovat, lékař je od toho, aby zprostředkoval informace pacientovi a pak aby zákrok (léčbu) provedl tak, jak nejlépe umí
2) není strach jako strach
bojím se myší, když vidím myš, začnu ječet, ale jsem schopná jednat, tj.vezmu koště a snažím se jí dostat z chaty
bojím se vody, která není průzračná (nevidím na dno), takže ačkoli plavat umím, když mě můj muž hodil do rybníka, zpanikařila jsem a skoro jsem se utopila
takže určitě záleží na intenzitě strachu
3) psychologický stav hodně ovlivňuje průběh jednotlivých zákroků i léčbu
věř mi, že to vidím dnes a denně, skutečně lidé, kteří přicházejí do nemocnice s panickým strachem, v ní bohužel často stráví delší dobu, než lidé, kteří sice nejdou do nemocnice rádi, ale "nebojí se".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.