| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

mám dva kluky,

první dostal od kmotra zlatý přívěšek znamení, ve kterém je narozený (bez řetízku)

druhý dostal od kmotrů takovou tu vkladní knížku z poštovní spořitelny s nějakou částkou, ale je to celkem k ničemu, máme doma úplně jiný "finanční systém" a víme, že na tu knížku nebudeme vůbec nic ukládat - jako celý jeho život, než dospěje nebo jak se to má dělat - takže takový způsob dárku se nám nelíbil.

ALE: chtěla bych poradit takový originální tip na přívěšek, který dostal druhý od babičky - a sice je to "minuta narození" - čili přívěšek ve tvaru kulatých hodin a babička tam nechala vyrýt ručičky, aby stály na 2.50. To ještě nikdo z přítomných neznal ani neviděl a bylo to hezké, netradiční.

Uznávám, že holky to mají snadnější = náušnice, klasika.
Šla jsem za kmotru holce a koupili jsme náušnice. Jiná věc je, že dostala ještě jedny další, takže má hned dvoje a ještě nemá propíchnuté uši v 10 měsících, takže to je taky jiná otázka.....aby to teda jako vůbec stihla užít, když to jsou ty dětské.....Mně jako holce nechala mamka propíchnout uši ještě v šestinedělí, takže jsem byla ozdobená od peřinky~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.