| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vše o císařském řezu

No, já tedy nevím, ale není to jedno? Ty holky tady píšou, že jsou pro, aby žena měla právo svobodně se rozhodnout, jakým způsobem přivede své miminko na svět - to přece neznamená, že chtějí, aby to byla JEDINÁ možnost. Nikdo Ti císaře nenutí, já bych si ho taky dobrovolně nevybrala, ale pokud ho žena chce a vezme na sebe tu zodpovědnost, ta rizika, která tam samozřejmě jsou, tak proč ne? Mmch, ta rizika nese i normální, spontánní porod - a taky se Tě nikdo nezeptá, jestli chceš rodit normálně nebo ne...
Navíc (už jsem to tu ale myslím psala) když jsem já rodila první dceru císařem, podotýkám že akutním, dali mi taky podepsat rizika operace - a to ve chvíli, kdy:
1. mě čekal první porod
2. mě čekala první operace a tudíž i první narkóza
3. kdy vůbec nevíš, co je s miminkem, když tak pospíchají a co bude, až se z narkózy probereš, jestli se vůbec probereš...
Promiň, ale v danou chvíli fakt přemýšlíš nad úplně jinýma věcma než nad tím, co podepisuješ...tak proč to nepodepsat s čistou hlavou? Podle mě by to mělo být asi tak - cca v polovině těhotenství nebo při sepisování porodopisu by to měli dát každé ženě - ať už proto, že je její volba rodit císařem nebo i z důvodu náhlého, akutního císaře - podle mě by každá z nás měla vědět, co vlastně podepisuje.
Trochu mi vadí takovéto ZAKÁZAT TO, JE TO ŠPATNĚ, JE TO PROTI PŘÍRODĚ...proč to prostě nebrat jako normální názor normální ženy? To, že Ty máš jiný názor neznamená, že ten Tvůj je jediný správný a všechny ostatní jsou špatné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.