| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím všechny, potřebovala bych radu ohledně knihy RaR. S dcerkou, které je tedˇ 28m. mám poslední dobou trochu problém. Nějak si nevím rady s tím jak s ní komunikovat,aby to bylo pro ní pochopitelné a zárověn učinné. Má svou hlavu a já pouze jedny nervy,které mě poslední dobou začínají ovládat. Zaujala mě kniha Respektovat a být respektován nebo Jak mluvit,aby děti poslouchali (myslím se to tak jmenuje). Zajímá mě zda mi jedna z těchto dvou knuh může něco nabídnou pro tak staré dítko. Stává se mi ted častěji, že místo vysvětlování vybuchnu a malá je pak ustrašená a uplakaná,ale já vůbec nevím jak na její výlevy a výmysly reagovat. Mohla bych i ted začít s metoudou RaR nebo už to nemá smysl? Máte někdo tip na knihu, která by mi pomohla a poradila jak s dítkem komunikovat. Snad jsem svůj problém a prosbu o radu popsala srozumitelně. Děkuju

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.