| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je právě ono,nějak ji neumím ty hranice nastavit, nevím jak na to. Malá toho využívá a já se pak vztekám. Poslední měsíc mám pocit, že na ni jen křičím. Dokonce se mi začala počurávat a já mám výčitky, že je to kvůli mě,že mám ted napjaté nervy. Ráda bych se naučila způsoby jak dcerće vymezit hranice,ale zároven aby věděla že ji miluju. Neumím si prosadit svou,nejde mi to, jsem vystresovaná a strašně rychle bouchnu. řeknu,jdeme ven. Málá, že nechce,že chce být doma. Říkám ok,budem doma. Chvíli klid a zachvíli řev,že chce ven a ne být doma. Já vysvětluji, že nepůjdem, že před chvílí nechtěla a ted chce,že to tak nejde. Malá řve Tím víc ven,čím víc já vysvětliji, že nejdem když prve nechtěla. Nakonec to dopadne tak, že bud jdeme, nebo já křičím a balá brečí. A mě to pak bolí u srdíčka~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.