| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bereniko,
to je slovo do pranice :-))

My s manželem mluvili vždycky o 3 dětech. První dvě máme po 3 letech. Pak jsme vedli sáhodlouhé debaty, jestli do třetího miminka jít nebo ne. Po zkušenostech jsem si říkala, buď po 2 letech nebo po4. Nakonec se "vše" vyřešilo "samo" ~b~.

A proč mít víc dětí? Tak třeba proto, že chceme větší rodinu. Sourozenci budou v budoucnu jedna banda a doufám, že vztahy mezi nimi vydrží napořád :-))

A proč nemít? Důvody si najde každý své. Ale podle mě řeči o krizi a nevhodnosti doby nejsou na místě. Za války a mnohem dříve měli lidi vždycky víc dětí, doslova mnohdy třeli bídu s nouzí, ale drželi při sobě a vzájemně se podporovali. Z dnešního hlediska to může být obava, jestli děti zajistíme,jestli jim budeme moct dopřát dostatek kroužků, studium atd. OK, možná na tom něco je, ale situace se mění a tím i podmínky, a jestliže někdo práci teď má, nemusí ji za pár měsíců mít a jsme někde úplně jinde. Myslím si, že materiální zabezpečení je sice důležité, ale citová základna v rodině dá dětem víc nežli jeden kroužek denně.

Já pořád slýchám, že jsme blázni, že jsme odvážlivci, ať máme hlavně toho chlapečka, tatínek bude rád.... Pro většinu lidí čekáme třetí miminko kvůli pohlaví... Je to nesmysl. Kdybych měla mít miminko jen kvůli tomu, aby to byl kluk, tak bych musela být blázen! Je mi naprosto fuk, co to je, hlavně ať je mimi zdravé a máme se všichni rádi a fajn.

Ty sama víš nejlíp, jestli třetí dítko chceš nebo ne. Nenech se rozhodit okolím, je to tvůj/váš život.
Hodně štěstíčka!!!
~x~~x~~x~~x~~x~~x~~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.