| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj, moc ráda čtu tyhle příspěvky. Jsem v psychologii kovaná, ale sama si občas nevím rady. U nás jsou strašný scény s jídlem, ale strašný. Úplně mi z toho hrabe, mě i celý rodině. Andulka vyvádí, zvrací, odmítá přijmout potravu. Nakonec do ní něco dostanu po půlhodinový scéně. Většinou nakonec taky ječím a strašně mě to potom trápí. A občas taky přes všechny učebnice a příručky a stovky hodin psychoterapeuického výcviku řeknu něco strašnýho, za co by mě kolegové pověsili na pranýř. Já jen nechápu, proč musí u toho tak vyvádět. To,ž e nechce jíst sama je pro mě už podružnost, klidně ji nakrmím, ale když už do ní něco dostanu, hodinu kousá jedno sousto, takže pak nestihneme ani kroužek ani nic. Když má jo svůj den, tak to taky nakonec vyhodí. Je ale velmi zajímavý, že ve všem ostatním máme hranice dost pěkné. kromě jídla den plyne v harmonii, adekvátně poslouchá, na všem se s ní domluvím, hodně jí toho dovolím, ale když řeknu ne a o něco jde, poslouchá jako hodinky. I k břáškovi se chová skvěle. Tak to s tím jídlem nějak nechápu. Asi musí něco mít aby se projevoval ten její vzdor.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.