| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky všem moc za odpověď, právě že jsem se snažila hledat něco na netu a narazila jsem na TS a to mě dost sebralo. Podle dětské doktorky to tiky jsou a vzhledem k tomu, že manžel měl tik v očích (téměř do 20 let takové to silové mrkání když byl nervozní), tak si myslí, že by to mohlo být dědičné. Každopádně jsem vyhledala to magnezium, zkusím obohatit jídelníček a poptám se v lékárně, jestli mi něco prodají pro takhle malé dítě a ještě si dohledám tu Sedalii, tím určitě nic nezkazím. Doma si myslím, že je celkem klid, žádná výrazná změna, která by jí to mohla nastartovat. Ještě se poptám ve školce a asi jí nechám zítra a v pátek doma, jestli bude vidět nějaké zlepšení.
Stekno díky za rady a odkaz na tvé stránky, popravdě řečeno, hrozně se bojím...ale jsem radši když znám možnosti, nerada před něčím strkám hlavu do pytle. Myslíš, že by mě vzali na té neurologické klinice v Praze? JSem odtud.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.