| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rodičové, co jste se rozhodli žít daleko od rodiny, jak řešíte někdy nutné hlídání?

..zdá se, že čekáme druhého potomka. Rodinu máme přes hranice, první těhotenství jsem strávila 2 měsíce v nemocnicí a tak přemýšlím, že bych nás preventivně začala připravovat na nějakou hodnou tetu, která by mohla eventuelně trávit nějaký čas s naším malým synkem, tak aby tatínek mohl být na pár hodin vždy v práci, kdyby se opět náhodou vyskytly problémy. Babičky, krom toho, že jsou daleko, jsou obě i pracující, tak že bychom pár dny volna pro každého asi nějaký čas vykryli, ale příjde mi sobecké zapřehnout celou rodinu, páč my jsme se rozhodli mít dítě~;). Na část po porodu se těším, i když to asi nebude vždy ružové, ale mám obavu, aby se opět nesemlelo něco tak rychle a klučina pak nekoukal, kde má vlastně maminku i když chybět si budeme, i když bychom se na to připravovali...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.