| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nic novýho?~d~~d~

My opět za DU dostali trojku s vykřičníkem!!kašlu na ni!!!Prudit ho za sklon fakt nebudu!!!!jsem ráda,že to dokáže napodobit-a že to vypadá jak daný písmenko...a nebudu ho buzerovat,že to ejště nemá správným sklonem-samo,že mu to řeknu,aby věděl,ale netrvám,aby to tak napsal,protože to stejně nedokáže~a~,jenom bych mu to znechutila....a mají nástěnku,kde jsou vystavení každý týden ti nejlepší...a danek tam je jako nejlepší čtenář:-)..a prý potřebuje ještě dvě fotky-kdyby byl nejlepší počtář,a nebo nááhodou nejlepší písař~t~-tím mě fakt pobavil,že si tak věří~t~

jinač řešíme kroužky-konkrétně tančení..jak předtím prskal,že atm nechce,že je to debilní,že ho to nebaví a scény,tak teď docela v pohodě-samo,že řekne,že se mu nechce...a to ho tam ještě chtěla nechat učitelka minule dýl-že on už není "maloch" a nemá končit tak,jak končil loni a doteĎ...tak jsem ho chtěla nějak ukecat-tak on,že nééé,že tam teda nebude chodit vůbec~:(-to už loni říkal,že nechce být nikdy druhá skupina,aby tam ještě musel zůstávat....no,a to ještě nevěděl,že když bude v druhé skupině,tak ta že má tančení ještě i v pátek~:-D...ale už jsme se domluvili-pač zas vyváděl,že nechce do plavání /a tam se mi to taky moc nelíbí,mají takovou krávu a ještě tam musíme hodinu čekat ve městě/,tak jsem mu řekla,že jestli chce vyměnit od pololetí plavání za taneční-tak ještě nakonec nadšeně souhlasil~t~~t~..takže od ledna to bude mít dvakrát týdně..a v pátek nevadí-nemusí dělat úlohy.Akorát můj bude prskat,že pro nás musí jezdit v šest večer~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.