| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já budu asi to 1% s kladnou zkušeností s Kosmodiskem ~f~. Tedy ne přímo já, ale koupili jsme Kosmodisk mojí mamce (70 let). Nosí už asi rok a půl jen ten bederní pás a chválí si to. Funguje jí to spíš jako jemná masáž (fakt je to jen kus měkkého plastu v podobě hrbolků - nic na tom není), ale když si ho třeba týden nevezme, tak záda cítí. Po dni nošení se jí zas záda zlepší. Nevím nakolik je to placebo efekt, pro nás je důležité, že jí to prostě funguje.
Já jsem si ho zkusila vzít, na celou páteř mi to bylo nepříjemné, zkusila jsem bederní pás (jsem v 36tt) a taky jsem to brala trošku jako masáž. Ale nic moc, nebylo mi příjemné to mít na sobě (přes tričko), cítila jsem se v tom divně, tak jsem ten pás neměla moc dlouho, tak nevím ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.