| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Muflone, co můžete udělat pro posílení nožiček je chůze do schodů a ze schodů a prosím Tě kolik měří na výšku?
Naše holky jsou taky vysoké (hodně) a mladší začínala teda na 12" kole (RAvo Svišť)- vybírali jsme z několika možných kol a zkoušeli různé velikosti kol a na 12" se holce moc líbila, bylo jí akorát a ještě měla rezervu... Jezdila na něm skoro 2 roky. 16" kolo(Author Vital) jsme holce koupili těsně před 4. narozeninami a letos v létě k 6. narozeninám dostala 20" (Author Energy).
Já osobně bych tříleťačce už odrážedlo nakupovala - přijde mi to fakt vyhazování peněz. V okolí mám několik maminek, které z kola oddělali šlapátka a dítě během pár dní pochopilo rovnováhu a šlapátka šla zpět... Naše holka držela rovnováhu po asi dvou hodinách, co jsem běhala a držela ji za sedátko... Pak už se jen ladilo a trénovalo... U nás byl nejtěžší oříšek brždění z kopce a vůbec zabrzdit protišlapem a pak učení, že nesmí brzdit na písku... Nicméně super, už se těším až na kole začne i naše malá ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.