| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila překotně

Mab, gratuluji Ti k úspěšnému porodu a zdravému miminku! Jak jsem tak četla Tvůj článek, tak jsem se v některých detailech trochu poznávala.
Nejsem zdravotník, před oběma porody jsem se snažila si toho také dost načíst. Každý můj porod byl jiný a na základě svých zkušeností vyvozuji, že se průběh porodu nedá do detailu odhadnout. Měla jsem každý porod jiný. Při prvním mi napřed odtekla voda, pak se prvních 25 hodin nic nedělo (takže jsem se stihla pěkně vyspat), potom jsem dostala oxytocin a po dalších 6 hodinách byl syn na světě. Druhý porod mi začal mírnými bolestmi v podbřišku, ale i tak jsem během něj stihla absolvovat procházku se synem a nějaké drobné vyřizování, měla jsem pocit, že mám ještě fůru času, a tak jsem se pěkně umyla, navečeřela a předala synka babičce, ale pak jsme do porodnice s manželem přijeli doslova za pět minut dvanáct. Překvapilo mě, že se bolesti nestupňovaly pravidelně a měnila se i délka kontrakcí. Po osmé hodině mi lékařka řekla, že do půlnoci bych měla nejspíš porodit, ale syn byl na světě do tři čtvrtě hodinky. Příště už raději pojedu do porodnice po prvním sebemenším příznaku blížícího se porodu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.