| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Proč jsou doktoři protivní

Milá Dášo,
podle datumu jsi už asi pyšnou matkou krásného potomka a toho správného lékaře jsi také už určitě našla. Já měla stejnou zkušenost se svým prvním gynekologem. Bylo to na obvodní poliklinice, z čekárny do první místnosti k sestře vešly vždy dvě ženy, svlékly se v kabince a pak tam stály a pokud si nevzali sukni tak jako já, sukně totiž nenosím, tak čekali jen tak ve svetru nebo triku až vyjde další paní, která byla u pana doktora. Dalo se tam sednout na židli, ale to bylo za daných okolností dost nehygienické. Už tohle mi přišlo dost ponižující. Sestra se tvářila jako dozorkyně v nápravném zařízení. Pan doktor byl postarší muž s nepříjemným kukučem. Vždy mne beze slov prohlédl a nikdy mi neřekl nic co by mi pomohlo pobyt u něho zpříjemnit. Při několika posledních kontrolách se mne zeptal jestli nemám svědivý výtok a jestli jsem den před tím měla pohlavní styk. Neměla jsem a tak to několikrát skončilo. Pak si sedl, zapálil cigaretu a pomalu vypsal recept. Chodila jsem tam pouze kvůli antikoncepci, jinak bych asi po špatných zkušenostech s chozením na gynekologii přestala úplně. Pak mi kamarádka poradila soukromé zařízení a tak jsem to zkusila. Byla jsem velice příjemně překvapená. Za stolkem v čekárně seděla příjemná žena bez klasické uniformy. Ve velké a příjemně zařízené ordinaci jsem se svlékla až u vyšetřovacího křesla. Hned na první prohlídce mi paní doktorka sdělila, že mám hodně zanedbanou kandidozu a kdo prý mne léčil. No NIKDO. To byly ty dotazy na výtok a sex. Když nesvědí, tak se zřejmě neléčí. Tenkrát jsem ještě neměla přístup na internet a také jsem se styděla zeptat (moje hloupost), takže s nemalým přispěním dotyčného doktora bylo dílo dokonáno. Paní doktorka mi dala nějaké tablety k zavádění a mám po starostech. Tedy, teď v těhotenství se mi to vrátilo, takže se zase léčím. Ale už se nebojím chodit na gynekologii. Dokonce se tam někdy i těším. Moje matka navštěvuje toho "příjemného" pana doktora stále a nijak si nepřipouští, že jí v 52 letech stále ještě neposlal na mamograf.
Takže hodně štěstí
Katka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.