| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milá Dano,
bohužel vidím, že ještě stále existují maminky jako jste Vy, které šíří dost prapodivné názory založené na bludech.Opravdu si myslíte, že cituji Vás: "Je hrozné, když tříleté dítě se ještě počůrává do plínek"? Naštěstí v dnešní době je už dost erudovaných nejen pediatrů, ale i dalších odborníků z oblasti péče o dítě, kteří mnohé maminky po přečtení závěrů jako je ten od Vás uklidní s tím, že každé dítě je opravdu jiné a každé dítě potřebuje své tempo. Nevím, jestli si myslíte, že vytvářet pohodové prostředí pro dítě bez zbytečných stresů vyvolaných názory okolí je tak škodlivé, nedej bože je takové prostředí výsledkem pohodlnosti matek, jak sama říkáte. Moje dcera ještě není sice úplně tříletá, ale má prostě svojí hlavu a na věci si přichází svým tempem. To, že je ještě po většinu času na plínách mi plně vynahrazuje tím, že je milá, mazlivá, pohodová a usměvavá. A to že dokázala ve dvou letech vyrobit z keramiky úplně sama a bez pomoci opravdovou mističku je mi důkazem toho, že je hodně šikovná a učenlivá a že některé věci prostě násilím a hrubou silou nezlomím. Já osobně bych si v životě nedovolila to co vy... jedním šmahem odsoudit nějakou maminku jako pohodlnou, když její dítko není zrovna "tabulkově" na úrovni svých vrstevníků. Ať už v čemkoliv. A když bych měla u dětí mluvit o něčem, co mi připadá hrozné.... tak to rozhodně nebudou plíny. Ty nikomu neubližují.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.