| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mamčo,
však jo, dřív jsem nad hodně věcma ohrnovala noc a dneska je s vděkem přijmu ~;)
Já jsem to ustála myslím si hodně dobře, v těch 15ti jsem nebyla schopná spát pod stanem (zvyklá hotely), mejt se levnějšim sprcháčem nebo mejdlem, nejedla jsem jiný maso než kuřecí... takových věcí bylo.
Asi půl roku jsem to nějak schroustávala a potom jsem to celý vzala uplně jinak, v podstatě změna myšlení ze dne na den, řekla jsem si, že nemusim a nechci bejt omezená penězma, naopak, že zkusim tu potřebu peněz omezit na minimum. Že oni budou můj sluha a já jejich pán, ne naopak.
Zkrátka kdyby se ten "krach" rodiny nestal, tak možná nikdy nepřijdu na to, jak úžasný je jet s lidma na vandr, spát pod širákem, mejt se jednou za dva tři dny a každej večer opejkat špekáčky a konzervy na ohni ~:-D
Cejtim jistou finanční svobodu, i teď, když mám peněz málo, možná míň než tenkrát.

Ségra dopadla jinak. V 15ti se odstěhovala k příteli, kterej si jí vydržuje. Neznačkovej hadr by si nekoupila, nestuduje, nepracuje a když na něco nemá, tak si to ukradne nebo nechá ukrást.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.