| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Omlouvám se, ale je to pro mě docela velký problém. Mám dvě děti 22 měsíců od sebe. PO prvním těhotenství jsem neměla žádné problémy s pánevním dnem, gynekolog mě pochválil jak ho mám pevné. Po druhém porodu ale nastal zásadní zlom. Celodenně mám mírné úniky moči, je to jen takové malé cvrnknutí, ale v zásadě velmi nepříjemné. Vím, že to je pánevním dnem a gynekolog mě na to už v šestinedělí upozorňoval. Cvičila jsem velmi pečlivě několik měsíců, potom jsem dost povolila, protože syn je akčnější a mám méně času. Taky ho teď častěji nosím, protože je dost uřvaný a připadá mi, že mi to snad neprospíívá- je hodně těžký. Každý den s ním skáču na míči a snažím se zatahovat, ale zjevně to nestačí. Moc nesportuju, protože se díky nemoci nesmím zapotit, ale každý den chodím na velmi dlouhé procházky rychlou chůzí. Mám mírnou nadváhu 160 cm na 67 kilo, ale řekla bych, že to by snad takový vliv nemělo mít. Poradíte cviky, čajíky ? Z knížek jednotlivé cviky načtené mám, ale chtěla bych vědět které konkrétně pomohly vám. Nebo vám pomohl nějaký lékař ? Homeopat ? Také jsem slyšela, že prý se dá předepsat rehabilitační pomůcka- takový tampon z chir. oceli, který se zavede, je velmi těžký a musí se udržet uvnitř zatahováním. Slyšely jste o něm ? Nebo má s tím někdo konkrétní zkušenost ? Dost nerada bych skončila plastikou pánevního dna. Vím, že nejsem jediná, tak moc děkuju za radu

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.