| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Ptala ses ho na to, čeho se bojí." ~;)
Mému synovi bude sedm let a bojí se mj. zlodějů. Naprosto nepochopitelně - nic nám nikdy neukradli, byt nám nevykradli, o zlodějích s ním pokud je mi známo nikdo nemluví. Přesně taková byla moje nebožka babička. Možná je to dědičné. Když odcházíme z bytu, musím dokonce sundávat vánoční věneček ze dveří "aby nám ho někdo neukradl". Jinak by se rozbrečel a dostal hysterák.
Taky se jeden čas bál záchoda, protože "žere děti".
Když jsem mu vysvětlovala, že se ničeho z toho, co tvrdí, že ho děsí ("bojím se duchů a deviantů") bát nemusí, odpověděl mi "nepodceňuj dětské strachy". Bůh ví, kde to slyšel a od koho.
Každopádně tři a půl roku je ještě dost malé dítě, třeba je to opravdu jen takové období a přejde ho to. Chvíli bych počkala, jak se to bude vyvíjet a mezitím mu pořád vysvětlovala, že se bát nemusí, že mu nikam neodejdu atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.