| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Blondýnka sedí v letadle, za chvíli si za ní přisedne právník a říká jí: "Budeme si dávat otázky, o co, že budu všechno vědět".Blondýnka nechce. Právník se na ni podívá a řekne: "No tak to uděláme jinak: Já vám dám otázku a když Vy mi na ni neodpovíte tak mi dáte 5 dolarů a když Vy mě dáte otázku a já ji nebudu vědět, tak dostanete 500 dolarů. Blondýnka kývne. Právník začne: "Jaké je hlavní město Francie?" Blondýnka bez přemýšlení vytáhne peněženku a dá mu 5 dolarů. Pak je řada na blondýnce."Co to je za zvíře? Když to leze nahoru, leze po 4 a když to leze dolů, tak po 3, co to je?" Právník otevře notebook a hledá to všude na internetu, tam nic nenajde, tak volá všem známým a taky nic nezjistí. S lítostí tedy vytáhne peněženku a zaplatí 500 dolarů. Pak se zeptá: "Co to bylo za zvíře?" "Já to taky nevím." A blondýnka vytáhne pět dolarů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.