| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč ženy na mateřské pijí II

Dobrý večer,jsem na mateřské už 7let.Mám 2 děti a čas skoro žádný.Manžel jezdí do práce také daleko až skoro 300km od března do prosince jezdí jen na víkendy takže sem přes týden na všechno sama.Máme firmu a na to abych si sedla večer dala sklenku na to fakt nemám čas.Manželovi dělám papíry něco jako učetnictví a to nemůžu dělat při dětech takže bud brzo ráno(5h-7h) když spí nebo večer(20h-24h) když taky spí.Přes den si hraju s dětmi sem tam juknu na neta to tak na půl hodky (po obědě když je dcera ve škole a když syn zatim jěště po obědě spí),uklidím,uvařím,vyžehlím a děláme úkoly atd.Dělám běžnou práci jako každá ženská na MD.Vůbec nechápu s čeho jste tak unavený pokud nechodíte do práce nebo nemáte domácí práci jako já,že musíte pít.Kdybych nedělala ty papíry tak se na MD asi nudim,protože vaření,uklízení,žehlení to je snad normální práce.A když sem unavená tak jdu do postele a spát.Kolikrát vyženu děti i v sedm do postele.Abych mohla jít i já.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.