| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Sexuální zneužití v dětství

Lenko,píšeš že jsi se z toho vždycky nějak vyhrabala.Je to sice obdivuhodné,ale tohle téma si myslím vyžaduje nějakou odbornou péči,jelikož jak píšeš tě to neustále trápí.
Možná,že psychologická pomoc,nebo zkus nahlédnout ještě do jiné přímé debaty s psychologem po internetu.Když by ti přímá návštěva u psychologa nevyhovovala.
Jen chci poradit.A s mužem ses o svých problémech bavila?
Myslím že jsi velice silná osobnost,ale nechtěj za každou cenu své problémy řešit sama.Život tak rychle letí a mít strach se otevřít a sdílet s někým své problémy,je velice důležité.Už si neříkej,já to nějak zvládnu.Někomu se rozhodně svěř,myslím,že psycholog by ti pomohl.Snad i poradil se vztahem k tvýmu muži.A taky jak bysis s ním měla o tom co tě trápí promluvit.Jeslti tě má rád vašemu vztahu by to mělo jenom pomoci.Ikdyž já nejsem psycholožka a píšu to jen ze svého ůhlu pohledu,mám pocit ,že sama sebe trápíš.Samozdřejmně se mi to může zdát,vždytˇ´to z toho tvýho článku nelze posoudit.Jen odhaduji.Snad ti to k něčemu bude dobrý .Hodně štěstí.Majkina

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.