| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Calpurnio a někdy jsou vyslyšené modlitby, že je mi z toho úzko. U atentátníků atd.

Víru mi to vzít nemůže, protože ji nevyznávám, ač mám, - tohle jsou ta místa, kde tápu, to za prvý

a za druhý, já si prostě Boha představuju jako Lásku, příjemný pocit,

že mne má někdo rád mimo blízkých lidí a trochu jako tátu, v obou slova smyslech. Hele, mám tě rád, ale teď už blbneš, plesk ho. Někdo tomu říká svědomí, mně bančí v hlavě nebo prakticky.


Jsi máma, ono na tom něco je, taky neovlivníš všechno, co se děje v životě tvých dětí a často ani ovlivnit nemáš, bychom je zavřeli do polstrovaný místnosti, chránili od všeho možnýho i nemožnýho, a nejspíš z nich vyrostou nesvéprávní tvorové.

Nejsou to loutky. Ani my nejsme. A ty kopance jsou buď morální, nebo výčitky a pak občas fakt dostaneme přes ústa, jenomže - kdykoliv jsem přes tu hubu dostala, ono to nakonec fungovalo vlastně docela dobře, poučení, cesta kousek dál, třeba chudší o cokoliv.

Horší dilema mám s nemocemi u dětí atd... tam fakt nechápu, ale třeba to někdo vysvětlí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.