| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky a Michale! Nakukuji pořád, kdykoliv mám chviličku, tak jsem celkem v obraze, co je tu pořád nového. Nechci se vymlouvat na práci nebo školu, spíš jak už jsem dlouho nepsala,tak nevím, co vlastně napsat.Tak využívám volné chvilky a všechny zdravím a přeju do nového roku jen samé štěstí a pohodu! Jani, tobě moc gratuluju k přírustku do rodiny, Lenny a Macčímámo,Michale - máte můj obdiv, jak vše zvládáte a držíte se, i když to není asi vždycky jednoduché.Míšo,když si vzpomenu, jak jsi asi utahaná ze tří dětí, tak si hned přestanu stěžovat na to, že nemám na nic čas.Verísku, tebe podezírám, že snad ani nechodíš spát,když vidím tvoje vždy upravené holčičky a naklizený krásný dům.Zároveň se omlouvám všem, na které jsem zapomněla :-) Jinak u nás je vše v pohodě, Daniela roste jako z vody a je to naše zlatíčko ukecané. Pomalu dohání svůj pozdní nástup řeči a občas bych si přála, kdyby tu pusinku chvilinku držela :-) Přestěhovali jsme se do většího bytu, což je paráda a veškerý volný čas mi žere škola, práce a psaní bakalářky. V červnu mě čekají státnice a ještě uvidím, jestli se pustím ještě do dalšího dvouletého studia. Je to sice na palici, ale když to nedotáhnu do konce teď, tak už si vysokou asi nikdy nedodělám. No, uvidím, podle toho, jak zvládnu ty státnice.Naštěstí mi hodně pomáhá manžel s Danielkou a domácností jinak bych to nezvládla ani omylem. Zkusím vložit nějakou fotku, ale nevím, jestli si ještě vzpomenu, jak se to dělá. Takže se mějte a pište! Ráda se sem vracím a čtu novinky o všech starých známých.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.