| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zkušenosti novopečené maminky

No páni, tohle bych nechtěla zažít, jsi hrdinka, divím se, že jsi se vůbec rozkojila ~n~... Pravděpodobně jsi mléko ztratila kvůli špatné psychice, i když znám případy, kdy mámy byly vpohodě, všechno jak má a třeba do týdne bylo mléko pryč ~;((.

Já jsem rodila 20.9.2009, teď je broučkovi 3,5 měsíce a i když pořád kojím, už musíme dokrmovat 3x denně, vždycky ráno, poledne, večer :-). Prostě po 3. měsíci začal malej řvát hlady, musela bych ho kojit skoro neustále a to se prostě nedalo... No a když přestal přibývat (a do toho jsem prodělávala parádní zánět prsu), holt jsem odšoupla předsevzetí kojit plně minimálně do konce 6. měsíce... spokojený dítko mi za to stojí.

Nevím, ale zdá se mi, že dneska je podpora kojení tak velká, že jsou mámy (a hlavně prvorodičky) tak "nabuzený" představou o tom, že dají dítěti to nejlepší, že se jim to potom nemusí povést - prostě čím víc a urputněji chceme, tím hůř to (jak na potvoru) jde ~y~.

A mmch k těm porodnicím - taky jsme všechny vážily jak blázni, sestry na odd. šestinedělí na tom přímo bazírovaly. Na tohle nevzpomínám ráda, myslím, že ženská po porodu by si zasloužila víc klidu na sžívání se s mimčem, než neustálý běhání k váze a zpátky. No co, teď jsme doma a můžem si všechno dělat podle sebe, no ne? A příště to přežijem už líp, když budem vědět co a jak ~z~. Držím palce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.