| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Inko klidně se směj... Já se tomu pak směju zpětně, ale před nima prostě ne...Občas mám fakt co dělat abych udržela tvrdé rysy v obličeji ~t~ Ale jsou pak furt nachcípaní jak jsou mokří...

Třeba dneska si tak zlili postele a to jim dávám jen trochu vody do té flašky, nemají je plné ani z poloviny...

Pak za mnou přiběhne jeden s řevem, že má ulepené vlasy a chce je usušit.. Tuhle si nějak otevřeli do ložnice, museli si tam něco šoupnout ke dveřím a zahladit za sebou stopy, protože jsem tam nic nenašla a vypašovali mi tak z ložnice velkou Alpu. Nebyla tam ani půlka, nicméně si s tím když jsem zvracela zalezli za roh kam fakt není vidět a začli tak flustat tu alpu. Možná si i nechtíc cvakl, protože pak ukazoval na krk a na ucho oni se zlili i kolem uší a jak tu bylo otevřená ventilačka tak by vyskočili z kůže~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.