| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě vyšli v 16 tt krevní tesky 1:75 na různé roštěpy apod. Podstoupila sem odběr plové vody...vše se ukázalo ok. Ty tři týdny čekání na výsledky hrozný. Byla sem přesvědčená, že to dopadne špatně a tak rozmýšlela co dál.Měla sem stavy, že bych si mimi nechala i postižené, pak zase že ne. Nevím co bych přesně udělala, kdyby mi lékař řekl, špané výsledky.
Ale chtěla sem, aby moje dítě bylo jednou zamilované a mělo svoje vlastní děti...to mě tak nějak podrželo, že sem si říkala, kdyby mi dr. řekl, že to je špatné přerušila bych těhotenství.
A pak většinou, manželství s postiženým dítětem nevydrží....ale to je případ od případu...chlap to moc neustojí.
Když víš, že to bude špatné....asi bych volila ukončit těhotenství...je to hrozný, ale asi pro všechny lepší...než se trápit....je to těžký~n~
Snad sem to napsala jemně...nechce se tě vůbec dotknout apod, držím pěsti ať se rozhoneš jakkoliv

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.