| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje těhotná kamarádka si díky informacím ode mě zařídila sama za sebe prvotrimestriální NT+ screening ve 12tt. Její dr. ji ho ani nedoporučila, že se něco takového dnes dělá, přitom je mnohem přesnější, než Tripple testy v 16tt. No a ona ji pak nesla výsledky, které vyšli skvěle, dr. nad nima jen mávla rukou a ať si je někam doma schová. Řekla ji, že na Tripple testy stejně musí. NEMUSÍ!!!! Moje dr. se mě po NT+ screeningu jen zeptala, zda je chci, já řekla, že to vidím jako nesmysl, chodit na něco méně spolehlivého vzhledem k mému věku a dobrým výsledkům z NT+. Prý má na to stejný názor, do průkazky mi napsala "Pro dlaší testování se nerozhodla" a bylo to~R^
Pak jsem se bavily i o tom, jak doktoři říkají pacientkám že něco "musí". Tak nikdo nemusí nic. Ona sama má spoustu pacientek, co si nepřejí ani UTZ, jen třeba nějaké základní, ale víc nic.Kdybych prý nechtěla vůbec nic, tak ona mi to prostě udělat nemůže, pouze řekne svůj názor a doporučí. Jsme přece svéprávný svobodný lidi, ne?~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.