| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak koukám, že naše školka je ohledně jídla naprosto ideální!!!

Doma vařím trošku jiný jídla a kluci rozhodně nemají problém s tím, co uvaří ve školce, naopak si kolikrát přidají a to ne kvůli velikosti porce, protože fakt jí jako vrabci~k~.
Namátkově - dnes ke svačině tvaroh s kapií a pečivem, oběd -cizrnová polévka a rajská omáčka s knedlíkem, svačina - myší pomazánka pečivo a mléko.

Naše paní kuchařka se fakt snaží 1x týdně luštěniny a 1x týdně rybu. Sladkou svačinu mívají jen v pátek.

S přineseným jídlem chápu, že může být problém, jednak děti jsou chytlavý a pak by si každý vymýšlel, že tohle a tamhle to nechce. prostě to funguje - nejíš,nechceš, tak máš smůlu.
A pak mi i kuchařka říkala - sice kvůli dortům k narozeninám, že kvůli případnému průšvihu, to nestojí za to... Ne každá školka je prostě připravená na děti s dietou...

Na druhou stranu, když bude rozumná ředitelka, vždycky se dá najít nějaké řešení. Nehledě na to, vy se nescházíte na SRPŠ a neřeknete, co by jste chtěli a podobně? Neříkej mi, že ostatním rodičům vyhovují paštiky a salámy. To já třeba za sebe ani já skoro nejím a děti to mají jako ve svátek, to už musí být~k~...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.