| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Některý příběhy mi zní jak "pohádka". Já jsem uvěřila, chtěla jsem se s ním rozejít, on za 3 měsíce uvěřil také a pak žili šťastně a spokojeně až do smrti....
Tedy nikoho se nechci dotknout. Můj manžel je také věřící, ostatně u nich v Rumunsku věří snad všichni. Nevěřící je pouze většina Čechů, ostatní národy více méně věří. Já jsem nevěřící, ač pokřtěná - ale to je zase jiná story o tom, jak náš otec věří a místo toho, aby nás nějakým způsobem na víru naved, tak nás nutil chodit do kostela se slovy - když se nebudeš modlit, nebudeš mít posmrtný život. Jo, takhle určitě přesvědčíte malý dítě. Tedy trochu jsem to zlehčila a zkrátila, ale od dětství máme obě se sestrou k víře, kostelům a podobným institucím odpor.

Prostě a jednoduše. Manžel věří, problém s tím nemám. K ničemu mě nenutí a ostatně za 12 let, co jsme spolu, jsem ho neviděla tady jít do kostela. Věří si sám, modlí se taky sám, ani o tom nevím. Občas máme diskuze o víře a nevíře, a za ta léta jsem se naučila leccose respektovat. Jestli dceři vhodnou formou poví něco o Bohu, nevadí mi to. Navíc jsem žila mezi cizinci, takže vím, že věřit je v okolním světě normální. A sex před manželstvím? Jéje, 7 let by sotva čekal~t~

Ovšem jiná kapitola je tohle - sex byl, najednou uvěřila a sex není? Od toho bych šla pryč. Tohle mi zavání už nějakým "zblbnutím" , ne jenom vírou. Můj nynější švára měl manželku, která byla silně věřící, opravdu byl sex jenom za účelem dělání dětí a pod....Žít se s ní nedalo. On, ač byl původně věřící, tak teď do kostela nechodí, je vyléčen~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.